Mirosław Ochojski

Z wykształcenia prawnik, ale studiował również psychologię biznesu. Swoje wykształcenie zdobywał na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Z sukcesem pomaga innym oraz sam zarządza przedsiębiorstwami.

Doświadczenie

Ze świadczeniem usług prawnych związany od 2002 roku. Od 2006 roku w formie własnego przedsiębiorstwa. Poczynając od jednoosobowej działalności, przeszedł etap zatrudniania pierwszych pracowników, aż w końcu ugruntował swoją pozycję jako przedsiębiorca i pracodawca.

W życiu zawodowym stawia na stały rozwój, zarówno kompetencji własnych, jak i całego zespołu. Używa nowoczesnych narzędzi, ale pielęgnuje tradycyjne wartości w biznesie: uczciwość, partnerskie relacje. Stara się dostarczać wartości swoim Klientom.

Praca w INLEGIS

INLEGIS Kancelarie Prawne powstało z jego inicjatywy w 2016 roku, jako koronacja wszystkich poprzednich doświadczeń zawodowych. Jest kluczowym wspólnikiem spółki oraz jedynym członkiem zarządu.

W spółce odpowiedzialny przede wszystkim za relacje z Klientami, zarządzanie strategiczne oraz zarządzanie bieżącą działalnością. Wszystkie obowiązki wykonuje z wielką przyjemnością. Chętnie również uczestniczy w podejmowaniu kluczowych decyzji w zakresie prowadzonych postępowań.